...

10 bramek dla powiatu

Kategoria: Aktualności 2014 Opublikowano:16 grudnia, 2014

10:5 dla Rady Powiatu takim wynikiem zakończył się mecz piłki nożnej, który dobył się w miniony piątek, 12 grudnia, na hali biłgorajskiego OSiRu. Na boisku spotkali się radni powiatowi i radni Rady Miasta Biłgoraj. Był to mecz charytatywny. Zbierano pieniądze dla rodziny z Biłgoraja, poszkodowanej w wyniku pożaru. Udało się zebrać 1636 zł.

Jak zgodnie podkreślają zawodnicy obu drużyn, najważniejsza była pomoc rodzinie:

Walczyliśmy o dobry wynik, ale szczytny cel był najważniejszy – zaznaczył Jarosław Piskorski Wicestarosta Biłgorajski. W podobnym tonie wypowiedział się Michał Furlepa dyrektor OSIR i radny powiatowy oraz Marian Klecha Przewodniczący Rady Miasta:

Cel został osiągnięty. Bardzo pozytywna inicjatywa radnych i jak na takie szybkie działanie uważam, że całkiem sporą kwotę udało się uzbierać. Jeszcze raz mieszkańcy naszego miasta pokazali, że mają wielkie serca na krzywdę innych – zaznaczył przewodniczący.

Drużyna Rady Miasta wystąpiła w składzie:Marcin Mura, Mirosław Tujak, Antoni Kucharski, Tomasz Bednarz, Andrzej Pieczykolan, Jarosław Bondyra, Jerzy Sosnowski, Jan Tochman, Krzysztof Pokarowski i Jacek Piskorski.

Skład Rady Powiatu:Jarosław Piskorski, Michał Furlepa, Piotr Olszówka, Ryszard Jabłoński, Łukasz Pracoń, Krzysztof Iwaniec, Mateusz Dudek, Jarosław Lipiec, Józef Borowiec.

Sędziowali:Wiesław Bąk, Zbigniew Skwarek.